Sitemizde şuan toplam 615 film bulunmaktadır.

Türk Lokumu Full izle 2016

12.718
1080p film izle
FILM BILGILERI
Türk Lokumu Full izle 2016

Gündeme bomba gibi gelen Türk Lokumu isimli film Amerikan Pastası filmden esinlenerek yapılmış Türk lokumu ismini almıştır. Filmde Anadolu’da bir devlet okulunda okumakta olan Niyazi isimli başrol oyuncumuz. Okulu birincilikle bitirmiş. Bu nedenle İstanbul’da bir Amerikan Koleji’nde burslu ve yatılı olarak kalmak kazanmıştır. Niyazi’nin babası olan Emin Efendi oğlunun çok büyük bir kolejde okuyup çok büyük bir adam olacağını umut ederek İstanbul’a göndermiş ve bu umutlarla iyi bir gelecek umarak oğlunu yollamıştır.

En başlarda Niyazi Efendi kişiliğiyle dikkat çekmiş çok güzel bir evlat yetiştirmiştir. Niyazi çok çekingen bir isimdir; ancak zamanla kızlarla aynı ortamda bulunarak açılacaktır. Kolejde işler biraz farklı ilerlemektedir. Kolejde devamlı partiler, eğlenceler, değişik faaliyetler olmakta, burdan Niyazi’nin efendiliğinden sıyrılıp başka karakterin ortaya çıkarmaktadır. Utangaçlığı bu sayede ortadan kalkmıştır. Kolejde sürekli bu tür partiler eğlenceler olduğu için okulun başarısı gerçekten çok düşüktür. Okul müdürü çareyi çalışkan öğrenciler olarak okulun seviyesini arttırmakta bulmuştur. En sonunda Anadolu’dan, Anadolu’nun en başarılı öğrencisi olan Niyazi okuluna getirilmiş ve okulun seviyesini bu sayede yükseltmek istemiştir. Fakat Okulun müdürünün bu planı işine yaramaz aksi tam tersi bir tepki vermiştir. Niyazi zaman içerisinde kızlarla bulunduğu ortamlarda diskolarda barlarda eğlence ortamlarında kendini aşmış gerçekten çok farklı bir karakter olmuştur. Babasının en başta gönderdiğin iyi hali değil de çok farklı bir karakterle önümüze çıkmaktadır. Türk lokumu izle sayesinde film anında yükleyebilirsiniz.

Türk lokumu full izle seçeneği sayesinde filmi anında tek parça şekilde izleyebilirsiniz. Sizlere Türk lokumu yorumlar hakkında biraz bilgi vermek istemekteyiz. Filmi izleyenler gerçekten çok güzel bir film olduğunu, filminin devam ettirilmesi gerektiğini söylemektedirler. Sizde film anında izleyerek film hakkında yorumlar yapabilir, düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Son zamanlardaki komedi türünde vermiş olduğumuz filmler sayesinde gerçekten büyük dikkat etmekteyiz. Sizlere komedi de yapmış olduğumuz kaliteleri izlemek ve beğenmek istiyorsanız film hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Hadi o zaman bu zamana kadar komedi türünde yapılmış olan en kaliteli filmlerden biri olan Türk Lokumu filmini hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Tür: 2016 Filmleri, Fragmanlar

Yapım: 2016

IMDB Puanı: Bilinmiyor

Yönetmen: Deniz Denizciler

Oyuncular: Alper Rende, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Mustafa Topaloğlu, Tuğba Ekinci, Muhlis Asan

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

[X]