Sitemizde şuan toplam 615 film bulunmaktadır.

The Dressmaker 2015 Türkçe Dublaj İzle

1.196
1080p film izle
FILM BILGILERI
The Dressmaker 2015 Türkçe Dublaj İzle

Güzel, yetenekli ve sıra dışı bir kadın olan Tilly Dunnage (Kate Winslet), vicdanında taşıdığı büyük bir yükle, annesi Molly’yi (Judy Davis) bulmak için doğduğu kasabaya döner. Tilly artık kasabada bir yabancı sayılmakta ve katil olarak suçlanmaktadır. Geçmişin yaraları ile döndüğü bu yerde Tilly’yi kasabalıya yaklaştıran şey Tilly’nin eşsiz terzilik yetenekleri olur. Acılar yerini kahkahalara bırakırken Tilly modacı kimliğiyle kasabanın kadınlarını adeta baştan yaratır.

Bu arada geçmişini haksız bir şekilde karalayanlardan tatlı tatlı intikamını almaya başlayan Tilly kasabanın yakışıklısı Teddy’ye (Liam Hemsworth) kalbini kaptırınca bu aşkın ona tahmin edemeyeceği şeyleri yaptıracağını görecektir.Seneler önce dedikodular yüzünden Avustralya’daki küçük köyünü terk eden Myrtle ‘Tilly’ Dunnage’ın hasta annesine bakmak için geri dönüşünü konu alan filmin başrollerini Oscar ödüllü oyuncu Kate Winslet ve Liam Hemsworth paylaşıyor.

Köyden uzakta geçirdiği yıllarda Fransız modacılardan eğitim alan genç kadın (Winslet), köye geri döndüğünde bir dikiş makinesi ve moda konusundaki yeteneğiyle tüm köyü baştan başa değiştiriyor.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Jocelyn Moorhouse

Oyuncular: Hugo Weaving, Caroline Goodall, Sarah Snook, Liam Hemsworth, Kate Winslet, Barry Otto

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

[X]