Kaçma Birader 2016 Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
Belli Değil IMDB Puanı 4 Yorum 18,023 Görüntülenme

Kaçma Birader 2016 Full izle

(2016)

Yönetmen:

Murat Emre Kaman, Defne Deliormanlı

Oyuncular:

Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Nejat Uygur II, Nursel Köse, Algı Eke, Cihan Ercan, Alina Boz
Klip ve fragmanı ile daha vizyona girmeden, komedi severlerin heyecanla beklediği filmler arasında yerini alan Kaçma Birader; ailecek izlenecek, oldukça komik, umut vaat eden ve başarılı bir komedi filmidir. Son dönemlerin en iyi Türk komedisi olarak adlandırılan film de Yozgatlı bir ailenin İstanbul’a gelişi konu alınmaktadır. Çekimlerinin hem Yozgat’ta, hem de İstanbul’da yapıldığı film’in senaristliğini Emrah ve Murat Kaman kardeşler yapmıştır. Kardeş Payı dizisi ve Hadi İnşallah filminin senaristliğini yapan kardeşler, aynı zamanda filmde oyuncu olarak görev almakta ve filmin çekimlerinde yönetmenlik koltuğunda da yer almaktadır. Kaçma Birader filminde birbirinden orijinal karakterler yer alıyor. Sevilen oyuncuların yer aldığı film kadrosunda; Zafer Alagöz, Melek Baykal, Nurgül Köse, Meltem Yılmazkaya, Emrah Kaman ve Nejat Uygur’un torunu da bulunmaktadır.

Film Yozgatlı bir ailenin en küçük oğlunun sevdiği kız uğruna İstanbul’a gitmesi ile başlıyor. Küçük oğullarının arkasından tüm ailenin de İstanbul’a gidiş serüveni anlatılıyor. Köyden indim şehire tarzında bir komedi olan Kaçma Birader izle filmi, kahkaha, macera ve sürprizlerle doludur. Çok hareketli ve bol eğlenceli olan film, Yozgatlılar tarafından oldukça ilgi görmüştür. Ailelerin üyelerinin İstanbul’da karşılaştıkları sorunları, Yozgat usulü ile halledişleri oldukça keyiflidir. Girmedikleri ortam, karşılaşmadıkları sorun ve başlarını sokmadıkları dert kalmayan ailenin yaşadıkları karşısında kahkahalarınıza hâkim olamayacaksınız. Esprileri son derece kaliteli olan film de argo sözcüklerle de karşılaşılıyor. Saf, temiz, masum köylü karakterlerin yanı sıra apaçi, mafya, sosyete ve ünlü karakterlerde filmde yer alıyor.

Melek Baykal’ın ilk sinema olan film de Teoman ve Funda Arar’da konuk oyuncu olarak yer alıyor. Sanatçı kimlikleriyle filmde yer olan Teoman ve Funda Arar, oldukça başarılı bir performans sergilediler. Kaçma Birader sinema çekimi filminde mafya karakterini canlandıran oyuncu da, müzisyen ve radyo programcısı Ayhan Sicimoğlu’dur. Türk komedi filmleri arasında oldukça güzel bir yer bulan filmin galasına katılan ünlüler, filmi oldukça başarılı bulmuştur. İzleyenlerin beğenisi kazanan filmin çekim arkası görüntüleri de oldukça komik ve keyiflidir. Oyuncuların enerjisinin yansıdığı filmden çıkarken, kendinizi mutlu ve eğlenmiş hissedeceksiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (4)