Sitemizde şuan toplam 615 film bulunmaktadır.

İntihar Timi 2016 Tek Parça Full İzle

3.104
1080p film izle
FILM BILGILERI
İntihar Timi 2016 Tek Parça Full İzle

Öncelikle film hakkında düşüncelerimi ve fikirlerimi sizlere aktarmama izin verin, fantastik filmleri pek sevmesem de oyuncu kadrosunun yoğunluğu ve muazzam bir biçimde tecrübe kokan bir çok kişiden, hatta her birisini ayrı ayrı tutarak en az 20 tane başrol çıkarabileceğiniz durumu baz alırsak İntihar Timi izle boş geçen pişman olur hissi veriyor. Öncelikle tüm artistlerini şuan da içerisinde bulunduğumuz yıl içerisinde henüz çekimlere başlamadan önce açıklamışlardı. Ancak bazı sağlık, uyumsuzluk ve yeni projelerden dolayı ilk listede bulunup sonrasında çıkan ve dışarıda kalan bazı isimler oldu.

Bu isimleri madde olarak size aktarmadan önce İntihar Timi 2016 izle olarak zamanı geldiğinde sitemizden faydalanabileceğinizi unutmayın. Gelelim yazımızın devamına.. örnek olarak Tom Hardy yaşadığı bazı özel nedenlerden dolayı vazgeçtiğini 3.ayda açıklamış ve basına açıklanan bilgilerin ışığında Rick Flagg rolüne yeni getirilen isim Joel Kinnaman oldu. Diğer söz konusu kişilerin nedenlerini ise bizlere sunulan yani yapılacak duyurulara göre sizlere aktaracağız. Yapımcı şirketin, reklam ajansı ve dağıtım firması ile çok sık iletişim halinde olduklarını bildiğimiz için aktif bir şekilde haberlerin alınabilmesi de mümkün olacak gibi görünüyor.İntihar Timi Türkçe Dublaj izle seçeneği ile vizyona girdikten 10 gün sonra filmi sizlere sunacağımızı bilmenizi isteriz. Bunu bilmeniz gerektiğini ve anladığınızı düşünerek filmin asıl konusu ve olay örgülerinden bahsedeceğim. DC Comics eski kuşağın hepsinin bildiği üzere ( yeni kuşak araştırsın ) dünya üzerindeki en ünlü çizgi roman dergisidir. Bir dönemin efsanesi olmuş ve şuan da bildiğimiz, sevdiğimiz hatta bir çok kez sinemasına gittiğimiz kahramanların yaratıcı kalemidir. Henüz modern film kuşağına bu eseri aktarmaya fırsat bulamamışlardı ve bundan ötürü çok sıkıntılı olduklarını denkleşmeyen şeyleri çözer çözmez konunun açıklığa kavuşacağını açıklamışlardı. Bundan kısa bir süre sonra senaristlerin ve yönetmenlerin bir araya gelerek, hedef oyuncuları seçmek amacıyla toplandıkları basına sızınca hayranlarında büyük bir heyecan uyandırdı. Hızlı gelişen ve reklam yapmaya bile gerek kalmayacak derecede popüler konuma düştükten sonra John Ostrander ve David Ayer ellerine teslim eden konu ve içerik zinciri içinde duyuru niteliğinde yazılar yayınlandı.Kısaca bahsetmek gerekirse Bilip bilebileceğimiz bir çok kötü huylu kahramanların toplandığı ve savaşarak mücadele verdiği bir yapı düşünülüyor. Asıl mevzusu da zaten benzeri nitelikleri yansıtıyordu. Peki hiç mi iyi bir şeyler olmayacak ? Diye soracak olursanız o sır gibi saklanıyor, muhtemelen fragman ve tanıtım afişleri yayınlandıktan sonra uzunca bir film açıklaması da yapılacaktır ve sonrasında buradan bizde bunu yayınlayacağız. Gerekirse Imdb üzerinden çeviri yapıp sizlere ilk önce duyurabiliriz. Set ekibi yaklaşık olarak 213 gün gibi bir süre de çekimlerini tamamlamış olup montaj yapabilmek amacıyla anlaşılan animasyon şirketi de 67 günde rötuşları tamamladı. Önümüzdeki yılın ortasında gösterime girecek olup Türkiye’de yaklaşık olarak 25 gün kalacak gibi bir duyum aldık ancak tam olarak anlaşma nasıl olur bu bilinmez bir sorudur. Genel olarak zaten tam belli olmuyor bunlar son anda değişebiliyor. 7.5 puan üzerinde bir değerlendirme ile giriş yapmasının çok büyük bir artı olduğunu ve bu hızla giderse En iyiler arasına girebileceğini zaten harcadığı bütçe ile gösteriyor.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fragmanlar, Gerilim Filmleri

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Runn Fear

Oyuncular: Sabine Mondestin, Jared Leto, Ben Affleck, Jai Courtney, Margot Robbie, Cara Delevingne, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Adam Beach, Jay Hernandez, Cara Delevingne, Scott Eastwood, Will Smith, Joel Kinnaman, Ariane Bellamar, Murray Urquhart

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

[X]