Sitemizde şuan toplam 615 film bulunmaktadır.

Batman v Superman Adaletin Şafağı 2016 Altyazılı Hd izle

1.144
1080p film izle
FILM BILGILERI
Batman v Superman Adaletin Şafağı 2016 Altyazılı Hd izle

Geniş oyuncu kadrosu, muhteşem görsel efektleri ile bir serinin devamı niteliğinde olan Batman v Superman Adaletin Şafağı filmi izle, 25 Mart 2016 tarihinde vizyona giriyor. Warner Bros tarafından dağıtılacak olan film, Çelik Adam filminin hemen arkasından çıktığı için yoğun bir takip söz konusu ve ilgi çekici senaryosu ile Çelik Adam filmini bastıracak gibi görünüyor. Film Zack Snyder tarafından yönetildiği için Çelik Adam filmi ile aynı sisteme sahip bir çalışma biçimi ile tasarlanmış (Çelik Adam filinin yönetmeni de aynı kişiydi). Superman, savaş ve tanrılaşma kavramları arasında bir tehdit unsuru olmuştur ve bunu düzeltmek için yoğun bir çaba gerekir. Ortada hem kavram, hem de kahraman karmaşası vardır. Bunu çözmek için ise çeşitli çabalar çıkar karşımıza. Dünyanın da arayışı, bir kahraman yaratma üzerinedir. Yani ne tür bir kahramana ihtiyaç duyduğunu düşünen dünya halkı, süper kahramanlar acaba insanlardan yana mı olacak dersiniz?

Bunun döngüsünü kısır hale getiren hikayeler ve olayları açmaz bir senaryo ile betimleyen film, kendine has teknikleri ile dikkat çekiyor. Tarihte ilk kez iki DC karakterinin beyaz perdede buluşmasının bir temsili olan bu film, kendine has dokusu ve tarihi ile de izleyicileri heyecanlandıracağa benziyor. Dünya sinemasının en verili yılı olarak düşündüğümüz 2016 senesi, pek çok film konusunda iddialı örnekleri de karşımıza getiriyor. Dünya gelişimi adına her zaman daha yükseğe hizmet üretmeyi planlayan Warner Bros şirketi, bu filmle daha çok kitleye ulaşacağını düşünüyor. İddialı filmin oyuncularına bakalım isterseniz;
Oyuncular; Ben Affleck, Henry Cavil, Jesse Eisberg, Gal Gadot, Amy Adams, Jeremy İrons, Diane Lane, Laurence Fishburne gibi isimler bulunan filmin kadrosu oldukça geniş.

Batman v Superman Adaletin Şafağı isimli bu filmi merak edenlerdenseniz, vizyona girdiği an inceleyebilirsiniz ya da izleyebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle keyif alacağınızı düşünüyoruz. Tabi sinemanın global hareketlerinden dolayı, internete hızlı bir şekilde düşeceğini de söyleyebiliriz. Yerel sinemaya destek olmak adına yerel sinemaların daha çok izlendiği de aşikar. Şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Tür: 2016 Filmleri, Fragmanlar

Yapım: 2016

IMDB Puanı: Belirlenmedi.

Yönetmen: Zack Snyder

Oyuncular: Ben Affleck, Henry Cavilli, Jesse Eisenberg, Gal Gadot, Amy Adams, Jeremy Irons Jeremy Irons, Diane Lane, Laurence Fishburne

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

[X]